Biz herşeyi sizin için düşündük ve hazırladık.

Sizin için gereken her şeyi hazırladık. Siz hangi sektör için site arıyorsanız ilgili bölüme tıklayın. Sitenizi kuralım, siz gereken düzenlemeleri yapın ve aynı gün içinde yayına başlayın. Aklınıza takılan her şey için bizi arayabilir veya eposta gönderebilirsiniz.

Satın Aldıklarım Neler?

Sitemizde 2 farklı ürün satışı vardır. Bunlar hosting ve web sitesi paketidir. Eğer farklı bir yerden aldığınız hosting hesabınız varsa sadece web sitesi şablonu satın almalısınız. Eğer bir hosting hesabınız ve web siteniz yoksa hosting+web sitesi olarak hazırladığımız indirimli paketi satın almanız yeterlidir.

Hosting almam şart mı?

Mevcut bir hostinginiz varsa sadece web sitesi şablonunu almanız yeterli olacaktır. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken husus hosting özelliklerinizin bizim altyapımızı destekleyecek şekilde olmasıdır. Bunun için firma ismini ve paket özelliklerini bize bildirmeniz, bilgi vermemiz açısından yeterli olacaktır.

Fatura Kesiyor Musunuz?

Yalova'da bulunan ofisimizden faturanızı elden teslim alabilirsiniz. İsterseniz adresinize kargo ile gönderimde yapabiliriz. Fiyatlarımız KDV hariç fiyatlardır.

Teknik Bilgim Yok? Kurulum Nasıl Olacak?

Teknik bilginiz olmasına gerek yok. Kurulumu biz yapıyoruz, web sitenizi hazır hale getiriyoruz. Sizin yapmanız gereken verdiğimiz şifreyle yönetim paneline giriş yaparak bizim yazdığımız örnek yazı ve resimleri kendinize göre düzenlemek. Yardıma ihtiyacınız olduğu her an bize sorabilirsiniz.

Teknik Desteğe İhtiyacım Olursa?

Belirli şartlar dahilinde olmak üzere teknik destek süremiz 90 gündür. Bu süre içerisinde eposta veya destek sistemimiz üzerinden destek talep edebilirsiniz. Eğer yaptıracaklarınız personelimize ek yük getirecek işlemler ise bunlar için ayrıca bilgilendirilirsiniz.

Ofisiniz Var Mı?

Ofisimiz; YALOVA'da Rüstempaşa Mahallesi, Hürriyet Sokak, No:10/1 adresinde bulunmaktadır. Gelmeden önce 0 (226) 811 1441 numaralı telefondan randevu almayı ihmal etmeyiniz.

Acilsite Hakkında

Acilsite İnternet Hizmetleri, sektöre göre düzenlenmiş hazır web sitelerinin en ucuz ve kolay yoldan sahiplerine ulaştırılmasını hedeflemiştir.Böylelikle az para harcayarak, verimliliği yüksek, gelişmiş teknoloji kullanan web sitelerine sahip olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Rüstempaşa Mah. Hürriyet Sk. No:10/1
YALOVA  - Telefon: 0 (226) 811 1441 
hemen@acilsite.com